AMBIT spol. s r.o.,   Na Nivě 21,   746 01 OPAVA
TELEFON / FAX: 0653 / 615 565  *   IČO: 46581669   *   DIČ: 384 - 46581669
Datum poslední aktualizace: 16.1.2001
AMBIT - stavby, obchod, reality, spol. s r.o. STAVBY, OBCHOD, REALITY
firemní e-mail adresa: ambit@opava.cz
Firma vznikla v roce 1992 zápisem do obchodního rejstříku Okresního soudu v Ostravě. Předmět podnikání se formuje do tří okruhů. Je to stavební činnost, činnost realitní agentury, činnost ekonomického poradenství.
Stavební činnost představuje největší objem celkového obratu firmy. V této oblasti má firma oprávnění k:
 • provádění staveb vč. jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování (veškeré stavební práce)
 • provádění inženýrské a investorské činnosti
 • VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMKŮ NA KLÍČ Sídlo firmy

  SÍDLO FIRMY AMBIT

  S realitní činností úzce souvisí činnost ekonomická. V této oblasti zajišťuje firma zpracování podkladů pro vyřízení úvěrů u peněžních ústavů, poradenství při zpracování hypotečních úvěrů.
  Ve stavební činnosti se firma zaměřuje především na provádění rekonstrukcí a modernizací objektů. Firma vystupuje jako generální dodavatel akce. Se svými zaměstnanci zajišťuje práce HSV i PSV.

  S firmami, které provádějí speciální práce má firma navázanou dobrou spolupráci. Realizujeme stavební akce počínaje drobnými pracemi až po akce, které se finančně pohybují v desítkách miliónů korun.

  Realitní činnost zabezpečuje prodej a nákup nemovitosti, zajištění nájmů a pronájmů, poradenství v této oblasti. V rámci těchto služeb zajišťuje firma od podkladů až po sepsání kupní smlouvy, jednání na katastrálním úřadem až po vyplnění daňového přiznání.

  REFERENČNÍ AKCE
  by FRIDGAAK